ukrayna-turkiye

Ukrayna rehber

Kullanıcı Oyu:  / 2
En KötüEn İyi 
Самые новые шаблоны Joomla на нашем сайте.
Красивые Шаблоны Joomla 2.5

ukrayna rehberi 1
Ukrayna ufak bir ülke olmasına rağmen, benzersiz bir geçmişe sahip ve güzel doğa ile hızla büyüyen bir devlet olarak bilinir. Sovyet dönemi bürokrasisi geçmiş yıllarda kaldı. artık Ukrayna, yabancı turistlerin kabul etmeye hazırdır ve ülkenin onlara sunabileceği çok şeyler vardır. Ukrayna rehberi, yerel kılavuzları turistlere Ukrayna'nın zengin tarihi ve doğal güzelliklerini tanıtmak için yardımcı olur.

Modern Ukrayna Doğu Avrupa'da SSCB'nin eski cumhuriyetleri arasında en istikrarlı ve huzurlu ülkelerden biridir. Kiev Hıristiyanlığın manevi başkenti, dahası bu ülkenin, ekonomik, kültürel ve politik merkezidir. Ayasofya Katedrali ve Kiev Pechersk Lavra mağara manastır gibi bu kutsal yerleri duymamış kimse kalmadı sanırsam? Ukrayna rehberi yerel tiyatro ve müzelere, bu yerlere sık sık geziler düzenlerler. Ukrayna eğlence fırsatları ile ünlü olarak bilinir. Aynı zamanda doğa severler için bir cennet. Güzel karadeniz kıyısında hafta sonu geçirmek için harika bir mekandır. Kırım yarımadası tüm spa sağlık merkezleri, doğal güzellikleri ve popüler tatil şehirleri sayesinde dünya üzerinde zaten ünlüdür. Odessa ilginç bir yer. Aslında bir kıyı kale şehri olarak inşa edilmişti, şu anda tüm dünyadan turist çeken yer haline geldi. Ukrayna'da diğer güzel şehirlerinden bazıları şunlardır: Kharkov, Lviv, Chernovtsy, Donetsk, Yalta.

Ukrayna rehberi tarihi hazineleri ve Ukrayna gelenekleri ait kültürü bilir, bu yüzden kişisel Ukrayna rehberi ile gezmek size fark edemediğiniz bir çok ayrıntıyı dahi anlamanıza yardımcı olur. Yerel insanlar hala eski örflerini tutarlar. Ukrayna'da canınız sıkılmaz, günlük aktiviteler ile zaman geçirebilirsiniz, böylelikle hem başka bir kültür ile tanışıp hemde enteresan anılar edinmiş olursunuz. Özellikle popüler olan dalış, trekking ve yürüyüş, yüzme ilginizi çekecektir. Ukrayna'nın step ve Karpat Dağları muhteşem manzarası ile doğa yürüyüşleri çok popülerdir. Aynı zamanda Avrupa'nın tahıl ambarı olarak bilinen bir ülke haline gelmiştir. Ukrayna'ya gelen turistler, hala Ana Tanrıça, kültürel zenginliği ve antik tarihin eski dönemden eserler mevcuttur. Ukrayna güzel bir ülke ve iyi bir konaklama unutulmaz tur rehberleri, yardımı ile görülmeye değer.
Özel istek halinde Ukrayna'nın bazı şehirlerinde türkçe bilen bayan rehber organize edilir.

Игровые шаблоны DLE
Самая быстрая Диета

 pcar TwitterVimeoVineYoutubeBloggerFacebookGooglePlusInstagramRssSkype+380 63 853 2842 Turkey-Flag-icon+90 532 570 1317