ukrayna-turkiye

Kharkiv şehri

Kullanıcı Oyu:  / 3
En KötüEn İyi 
Самые новые шаблоны Joomla на нашем сайте.
Красивые Шаблоны Joomla 2.5

Fotoğraflar ile Kharkiv şehrini tanıyalım.

 

Dünyanın her yerinden gelen işadamları ve öğrencilere ev sahipliği yapan uluslararası bir şehirde kendinizi yalnız hissetmenizin yolu yoktur, büyük bir göçmen topluluğu vardır. Yabancı dil konuşurken duyulmak yerel halkın ilgisini hala çekiyor olacaktır.

Kharkov geceleri çok canlıdır. Çoğu kulüpleri Harkov'un merkezindedir. "Dom" gibi bazı nadir kulüpleri dışında, merkezi "MODA", öncesi ve sonrası parti restoran ve "Turbiyon" uzak mesafede.

 

 

 

 

Kharkiv gece hayatının incisi '' Misto'' casino, bar, lounge kafe, karaoke bar ve disko ile büyük bir kompleks. Bu eğlenceler arasında geçiş yapmamak için bir nedeniniz yoktur, bir diğerinden diğerine geçmek harika bir şeydir. Striptiz'den, Karaoke Bar'a, daha sonraki dakikalarda, dans pistine veya kumar bölümüne, veya sadece sessiz bir karanlık lounge cafede konuşabilirsiniz. Harkov çoğu gece kulüplerinde ortalama giriş fiyatı vardır fakat haftanın hangi günü ve o gece ki programa görede değişebilir.

 

Kharkiv gece hayatında güvenlik kontrolünde takılabileceğiniz bazı nedenlerden biri spor kıyafet ile mekana girmek istemenizdir. Ciddi bir güvenlik kontrolünden geçersiniz, Face control (yüz kontrolü) ve Dress Code (kıyafet kontrolü mekanın kendine ait bir tarzı varsa, sizin kıyafetiniz o mekanın tarzına uymuyorsa almayabilirler)

 

 Kharkiv nerede?

 

Игровые шаблоны DLE
Самая быстрая Диета

 pcar TwitterVimeoVineYoutubeBloggerFacebookGooglePlusInstagramRssSkype+380 63 853 2842 Turkey-Flag-icon+90 532 570 1317